x
Вхід
Камера 29" x 1.75-2.125 Cannondale PRESTA 60mm
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: TUB-69-50
Наявність: Продано
Гарантія кращої ціни
Яким може бути подарунок:
У Вас є можливість вибирати будь-який неакційний товар, що в наявності на фізичному магазині в подарунок на вказану суму
В якості подарунка можна вибрати не тільки аксесуари, запчастини або одяг, але й отримати знижку на другий велосипед у розмірі суми подарунка
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння

Камера 29" x 1.75-2.125 Cannondale PRESTA 60mm
Артикул: TUB-69-50 id:(68333)
Артикул: TUB-69-50 id:(68333)
Опис
Страна регистрации бренда - ЧехияСтрана-производитель - ЧехияГарантия - 3 месЕвропейское качество свойственно бренду, проектирование и тестирование которого происходит в родной стране-производителе. Фабрика находится непосредственно в Чехии.Артикул в каталоге: CU43291701
Характеристики
| ETRTO | 47 / 54 - 622 |
| Діаметр | 28\29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,75 - 2,125 дюймов / 47 - 54 мм |
| Тип нипелю | Велосипедный / Presta |
| Довжина нипелю | 60 мм |
| Ковпачок | Черный |
| Коробка | Без коробки |
| Вага | N\a |
- Виробник Cannondale
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Діаметр 47 - 54 мм
- Ширина Велосипедний [Presta]
- Тип ніпеля 60 мм
- Довжина ніпеля 60 мм
Товари що користуються попитом
























