x
Вхід
Покришка 700x25C (25-622) Maxxis RE-FUSE (MAXXSHIELD) Foldable 60tpi
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: ETB86359000
Наявність: Продано

Покришка 700x25C (25-622) Maxxis RE-FUSE (MAXXSHIELD) Foldable 60tpi
Артикул: ETB86359000 id:(88402)
Артикул: ETB86359000 id:(88402)
Опис
Покришка Maxxis RE-FUSE ETB86359000 з кевларовим (folding) кордом виготовлена у Тайвані. Відноситься до категорії ROAD

Технологія захисту MAXXSHIELD
Комбінація захисту від проколів від корду до корду SilkShield та K2, що створює надзвичайно міцну шину, підходить для вимогливих умов.
Характеристики
| Модель | Maxxis Re-Fuse |
| Діаметр | 28 дюймів / 622 мм (700с) |
| Ширина | 1 дюйм / 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 290 грам |
| Тиск | max. 120 psi |
| Корд | Folding / Кевларовий |
| EPI | 60 |
| Компаунд | Single |
| Обід | 13-19 мм |
| ERTRO | 25-622 |
| Технології | MAXXSHIELD |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Особливість | Оригігальна гума MAXXIS |
- Виробник Maxxis
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,00 дюйма [25 мм]
- Покришки Maxxis Re-Fuse
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























