x
Вхід
Покришка 700X23C (23-622) Mitas Syrinx V80 Racing Pro, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-27-35
Наявність: Продано

Покришка 700X23C (23-622) Mitas Syrinx V80 Racing Pro, Чорна
Артикул: TIR-27-35 id:(70481)
Артикул: TIR-27-35 id:(70481)
Опис
Надійна покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-27-35Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектуват...

Конструкция Racing Pro:
- Каркас: 127 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Skinwall (SW)
- Корд: арамид (A)
- Свойства: низкий вес, низкое сoпротивление качению, большой диапазон рабочего давления, простота хранения
Качественная покрышка от чешского производителя Rubena (Mitas). Покрышка имеет низкий профиль и сликовый рисунок протектора, что обеспечивает отличные скоростные характеристики
Характеристики
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 0,90 дюйма / 23 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 235 грамм |
| Тиск | до 6 атм. |
| Навантаження | 66 кг |
| Корд | Кевларовый |
| EPI | 127 TPI |
| Особливість | Отличный накат и сцепление на сухом асфальтовом покрытии |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 0,90 дюйма [23 мм]
- Покришки Mitas Syrinx
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























