x
Вхід
Покришка 12,1/2 X1,75 X 2,1/4 Rubena Walrus V41 Pre Classic, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-30-95
Наявність: Продано

Покришка 12,1/2 X1,75 X 2,1/4 Rubena Walrus V41 Pre Classic, Чорна
Артикул: TIR-30-95 id:(70484)
Артикул: TIR-30-95 id:(70484)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Rubena, артикул: TIR-30-95Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектуват...

Конструкция PRE CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: стальная проволока (W)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества
Компаунд BASIC (BC)
Стандартная смесь для протекторов, содержащая сажу, с длительным сроком эксплуатации. Обладает хорошими параметрами для повседневной эксплуатации в различных условиях.
Характеристики
| Діаметр | 12 дюймов / 203 мм |
| Ширина | 1.75 дюймов / 47 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 320 грамм |
| Навантаження | до 34 кг |
| Тиск | до 2.5 атм |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 22 |
| Компаунд | BC |
| Конструкция | PRE Classic |
| Особливість | Не дорогая |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 12 дюймів [203 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























