x
Вхід
Покришка 26 X 2.0 (52X559) Rubena Charybdis V76 Sport (Sw), Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-A5-21
Наявність: Продано
Покришка 26 X 2.0 (52X559) Rubena Charybdis V76 Sport (Sw), Чорна
Артикул: TIR-A5-21 id:(70504)
Артикул: TIR-A5-21 id:(70504)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Rubena, артикул: TIR-A5-21Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектуват...

Конструкция Sport:
- Каркас: 29 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Skinwall (SW)
- Корд: витой тросик (TW)
- Свойства: низкий вес, высокое рабочее давление, повышенный комфорт езды
Производитель: RUBENA. Данная покрышка имеет ярко выраженный " в меру агрессивный " рисунок протектора, который отлично подходит для использования на пересеченной местности лесопарка и проселочной дороге. Большое количество шипов делает ее очень цепкой и проходимой, помимо этого она неплохо самоочищается. Отличное качество, умеренная цена, хорошие ходовые характеристики
Характеристики
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2,0 дюйма / 52 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 760 грамм |
| Тиск | до 4,2 атм. |
| Навантаження | до 123 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 29 TPI |
| Особливість | Отлично дискові механічніойдет для пересеченной местносити |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом


























