x
Вхід
Покришка 26X2.00 (50-559) Schwalbe Marathon Supreme V-Guard Evolution Folding B/B-Sk+RT Hs469 Osc, 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-12-47
Наявність: Продано

Покришка 26X2.00 (50-559) Schwalbe Marathon Supreme V-Guard Evolution Folding B/B-Sk+RT Hs469 Osc, 67 EPI Ek
Артикул: TIR-12-47 id:(79295)
Артикул: TIR-12-47 id:(79295)
Опис
Schwalbe MARATHON SUPREME 26 дюймів - Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-12-47Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Характеристики
| Захист Schwalbe | V-Guar - 5 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2,0 дюйма / 50 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | One Star |
| Колір | Черный, со светоотражающей полосой |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Тиск | 2.5- 4.5 атм |
| Вага | 555 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 120 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600777.01 |
| Особливість | Легкая и защищенная |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























