x
Вхід
Покришка 28X1.75 (47X622) Schwalbe Land Cruiser K-Guard B/B SBC
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-33-15
Наявність: В наявності
705 грн.
Друга покришка 683 грн
Вартість вказана за другу покришку
Знайшли дешевше?
До порівняння
від 53грн\міс
від 53грн\міс

Покришка 28X1.75 (47X622) Schwalbe Land Cruiser K-Guard B/B SBC
Артикул: TIR-33-15 id:(68056)
Артикул: TIR-33-15 id:(68056)
705 грн.
Опис
Велосипедна покришка Schwalbe Land Cruiser Plus від кращого німецького бренду з компаундом SBCОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101046

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Land Cruiser Plus |
| Діаметр | 28 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 820 грам |
| Навантаження | 110 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | SBC |
| Номер в каталозі | 11101046 |
| ERTRO | 47-622 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Schwalbe Land Cruiser
- Тип корду Стальний [Wire]
Відгуки покупців про Покришка 28X1.75 (47X622) Schwalbe Land Cruiser K-Guard B/B SBC (2)
Дмитрий, 15 червня 2021 р..
Отличная резина .
До этого использовал только тайваньские дешёвые варианты.
Предыдущую приходилось качать до предела чтобы как то катила . А на этой резине можно нормально вкручивать даже на 2 , 2.5 атм .
Резина мягче и более цепкая чем у более дешевых вариантов. Правда нужно залить антипрокол иначе придется часто клеить камеру. Я залил Joe's (250 грн за 125 гр . хватает на два колеса ) и уже долгое время давление в шинах не падает .
Шины не шумят на асфальте и в то же время нормально держат на виражах .
Александр, 20 листопада 2017 р..
Заказал покрышки Покрышка 28x1.60-700x40C (42x622) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard B/B SBC
Покрышки пришли вовремя ,обслуживание отличное
покрышки отличные
Огромное спасибо
Товари що користуються попитом



























