x
Вхід
Покришка 27.5X3.00 650B (75-584) Schwalbe Nobby Nic Snakeskin, Tle, Apex, Folding Evolution B/B-Sk Hs463 Addix Spgrip 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-55-67
Наявність: Продано

Покришка 27.5X3.00 650B (75-584) Schwalbe Nobby Nic Snakeskin, Tle, Apex, Folding Evolution B/B-Sk Hs463 Addix Spgrip 67 EPI Ek
Артикул: TIR-55-67 id:(79315)
Артикул: TIR-55-67 id:(79315)
Опис
Schwalbe NOBBY NIC 27.5 дюймів - Чудова фолдінгова (безкаркасна) покришка з можливістю використання безкамерно від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-55-67Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Snake Skin, Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 3,0 дюйма / 75 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Addix SpeedGrip |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 1.0 - 2.4 атм |
| Вага | 1010 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 120 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600914.01 |
| Особливість | Готова к бескамерному использованию |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 3,00 дюйма [76 мм]
- Покришки Schwalbe Nobbi Nic
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























