x
Вхід
Покришка 12X1.75 (47-203) Schwalbe Kid Plus Punctureguard B/B Hs413 Nmc, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-91-16
Наявність: Продано

Покришка 12X1.75 (47-203) Schwalbe Kid Plus Punctureguard B/B Hs413 Nmc, 50 EPI
Артикул: TIR-91-16 id:(79244)
Артикул: TIR-91-16 id:(79244)
Опис
Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-91-16Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11102413.02

6-тий клас захисту Schwalbe DOUBLE DEFENSE GREENGUARD
Додатковий комбінований захист від проколів під протектором покришки та на її бічних поверхнях.Під протектором використана вставка товщиною 3мм "V-Guard", що добре справляється з порізами та проколами, а на бічній поверхні розміщена тканина "Snake-Skin"
Характеристики
| Модель | Schwalbe Kid Plus |
| Діаметр | 12 дюймів / 203 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1095 грам |
| Навантаження | 140 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Black 'n' Roll |
| Номер в каталозі | 11102413.02 |
| ERTRO | 47-203 |
| Технології | DD, GreenGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 6-тий клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 12 дюймів [203 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Schwalbe Kid plus
- Рівень захисту Високий
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























