x
Вхід
Покришка 700X23C (23-622) Schwalbe Durano Dd B/Gr-Sk Hs464 Dc 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-91-40
Наявність: Продано

Покришка 700X23C (23-622) Schwalbe Durano Dd B/Gr-Sk Hs464 Dc 67 EPI
Артикул: TIR-91-40 id:(79350)
Артикул: TIR-91-40 id:(79350)
Опис
Schwalbe DURANO 28 дюймів - Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-91-40Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Double Defence, Race Guard - 6 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 0,9 дюйма / 23 мм |
| Корд | Wired / стальной |
| Компаунд | Addix |
| Колір | Графит |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 6.0- 8.0 атм |
| Вага | 355 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 70 кг |
| Артикул Schwalbe | 11100971 |
| Особливість | Два защитных слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 0,90 дюйма [23 мм]
- Покришки Schwalbe Durano
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом
Покришка Hakuba W2019 26x2.1, 27TPI
359 грн.


























