x
Вхід
Покришка 28X1.50 700X38C (40-622) Schwalbe G-One Allround Microskin, Evolution Tle B/B-Sk Hs473 Osc 127 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-94-22
Наявність: Продано

Покришка 28X1.50 700X38C (40-622) Schwalbe G-One Allround Microskin, Evolution Tle B/B-Sk Hs473 Osc 127 EPI
Артикул: TIR-94-22 id:(79310)
Артикул: TIR-94-22 id:(79310)
Опис
Schwalbe G-ONE 28 дюймів - Надійна покришка з можливістю використання безкамерно від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-94-22Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | micro Skin, Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,5 дюйма / 40 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | One Star |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Micro Skin |
| Тиск | 3.0 - 5.0 атм. |
| Вага | 460 грамм |
| EPI | 127 |
| Навантаження | 100 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600766.01 |
| Особливість | Готова к бескамерному использованию |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,50 дюйма [40 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























