x
Вхід
Покришка 27.5X2.10 650B (54-584) Schwalbe G-One Bite Snakeskin, Tl-Easy, Folding Evolution B/B-Sk Hs487 Osc 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-95-91
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.10 650B (54-584) Schwalbe G-One Bite Snakeskin, Tl-Easy, Folding Evolution B/B-Sk Hs487 Osc 67 EPI Ek
Артикул: TIR-95-91 id:(79299)
Артикул: TIR-95-91 id:(79299)
Опис
Schwalbe G-ONE 27.5 дюймів - Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-95-91Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Snake Skin, Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,1 дюйма / 54 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | One Star |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 2.0 - 4.0 атм |
| Вага | 550 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 110 кг |
| Артикул Schwalbe | 11601057 |
| Особливість | Готова к бескамерному использованию |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























