x
Вхід
Покришка 700X28C (28-622) Schwalbe Durano Dd Performance B/Gr-Sk Hs464 Dc, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-21-49
Наявність: Продано

Покришка 700X28C (28-622) Schwalbe Durano Dd Performance B/Gr-Sk Hs464 Dc, 67 EPI
Артикул: TIR-21-49 id:(71752)
Артикул: TIR-21-49 id:(71752)
Опис
Schwalbe DURANO 28 дюймів - Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-21-49Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101061
Защита Schwalbe
RaceGuard - это Два слоя нейлонового волокна, которые уложены в разных направлениях плетения в сочетании с каркасом в 67 EPI. Отличная защита от проколов в легких и быстрых шинах.

Характеристики
| Захист Schwalbe | RaceGuard 2 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.1 дюймов / 28 мм |
| Колір | Черный с графитовым |
| Вага | 430 грамм |
| Тиск | до 8.0 атм / 115 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | Dual Compound |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Особливість | Два слоя нейлонового волокна |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,10 дюйма [28 мм]
- Покришки Schwalbe Durano
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























