x
Вхід
Покришка 26X2.00 (50-559) Schwalbe Black Jack Hs407 K-Guard B/B-Sk SBC, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-25-60
Наявність: Продано

Покришка 26X2.00 (50-559) Schwalbe Black Jack Hs407 K-Guard B/B-Sk SBC, 50 EPI
Артикул: TIR-25-60 id:(71651)
Артикул: TIR-25-60 id:(71651)
Опис
Schwalbe BLACK JACK 26 дюймів - Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-25-60Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11132397.02

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Black Jack |
| Діаметр | 26 дюймів / 559 мм |
| Ширина | 2,0 дюйма / 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 585 грам |
| Навантаження | 80 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | SBC |
| Номер в каталозі | 11132397.02 |
| ERTRO | 50-559 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Schwalbe Black Jack
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























