x
Вхід
Покришка 24X1.90 (47-507) Schwalbe Black Jack Hs407 Kevlarguard B/B-Sk SBC 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-81-99
Наявність: Продано

Покришка 24X1.90 (47-507) Schwalbe Black Jack Hs407 Kevlarguard B/B-Sk SBC 50 EPI
Артикул: TIR-81-99 id:(71643)
Артикул: TIR-81-99 id:(71643)
Опис
Schwalbe BLACK JACK 24 дюйми - Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-81-99Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11125407.02

7-мий клас захисту Schwalbe SMARTGUARD
Найвищий рівень захисту покришки забезпечує додаткова вставка з індійського каучуку товщиною 5мм. З таким захистом можна забути про будь-які проколи.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Black Jack |
| Діаметр | 24 дюйми / 507 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 675 грам |
| Навантаження | 70 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | SBC |
| Номер в каталозі | 11125407.02 |
| ERTRO | 47-507 |
| Технології | SmartGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 7-мий (Найвищий) клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 24 дюйма [507 мм]
- Ширина 1,90 дюйма [48 мм]
- Покришки Schwalbe Black Jack
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























