x
Вхід
Покришка 20X1.90 (47-406) Schwalbe Black Jack K-Guard Active B/B-Sk Hs407 SBC, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-58-97
Наявність: Продано

Покришка 20X1.90 (47-406) Schwalbe Black Jack K-Guard Active B/B-Sk Hs407 SBC, 50 EPI
Артикул: TIR-58-97 id:(71644)
Артикул: TIR-58-97 id:(71644)
Опис
Schwalbe BLACK JACK 20 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-58-97Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11116407.02

5-тий клас захисту Schwalbe PUNCTUREGUARD
Під протектором покришки розміщена вставка з товщиною 3мм. Цього достатньо для забезпечення надійного захисту від проколів та порізів.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Black Jack |
| Діаметр | 20 дюймів / 406 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 350 грам |
| Навантаження | 55 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | SBC |
| Номер в каталозі | 11116407.02 |
| ERTRO | 47-406 |
| Технології | PunctureGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 5-тий клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 20 дюймів [406 мм]
- Ширина 1,90 дюйма [48 мм]
- Покришки Schwalbe Black Jack
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























