x
Вхід
Покришка 26X2.10 (54-559) Schwalbe Smart Sam Performance, Folding , Performance, B/B-Sk Hs476 Addix 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-34-10
Наявність: Продано

Покришка 26X2.10 (54-559) Schwalbe Smart Sam Performance, Folding , Performance, B/B-Sk Hs476 Addix 67 EPI Ek
Артикул: TIR-34-10 id:(71716)
Артикул: TIR-34-10 id:(71716)
Опис
Schwalbe SMART SAM 26 дюймів - Чудова фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-34-10Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600916.01
Ця покришка Tubeless Ready, тобто може використовуватись як з камерою, так і повністю безкамерно.
Ось плюси покришки Schwalbe яка змонтована за безкамерною технологією:
- Менше ризиків проколу: Безкамерна гума не має камери, яка може проколотися, тому ризик проколу знижується.
- Нижчий тиск у шинах: Зазвичай, безкамерна гума працює при нижчому тиску, що дозволяє покращити комфорт при їзді та адаптується до нерівностей дороги.
- Краща ефективність кочення: Безкамерна гума може забезпечити кращу ефективність кочення, оскільки менша маса та краща герметичність можуть допомогти зменшити опір шин.
- Більша стійкість до проколів: В безкамерку заливається герметик, який миттєво латає невеликі отвори або проколи без необхідності заміни камери.
- Легше керування: Безкамерна гума може підвищити стійкість та керованість велосипеда, оскільки вона може адаптуватися до поверхні дороги і покращувати зчеплення.
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

Компаунд ADDIX PERFORMANCE
Дуже міцний та універсальний компаунд у покришках лінійки Schwalbe з високими характеристиками та широким спектром використання.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Smart Sam |
| Діаметр | 26 дюймів / 559 мм |
| Ширина | 2,1 дюйма / 54 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1075 грам |
| Навантаження | 115 кг |
| Корд | Folding / Кевларовий |
| Електро | - |
| Компаунд | ADDIX |
| Номер в каталозі | 11600916.01 |
| ERTRO | 54-559 |
| Технології | Performance |
| Безкамерність | Так, Tubeless Ready |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | Безкамерна |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Schwalbe Smart Sam
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























