x
Вхід
Покришка 27.5X1.65 650X42B (44-584) Schwalbe Road Cruiser K-Guard Active B/B+RT Hs484 Green 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-37-29
Наявність: Продано

Покришка 27.5X1.65 650X42B (44-584) Schwalbe Road Cruiser K-Guard Active B/B+RT Hs484 Green 50 EPI
Артикул: TIR-37-29 id:(71685)
Артикул: TIR-37-29 id:(71685)
Опис
Schwalbe ROAD CRUISER 27.5 дюймів - Надійна покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-37-29Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101304
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Road Cruiser Plus |
| Діаметр | 27,5 дюймів / 584 мм |
| Ширина | 1,65 дюйма / 44 мм |
| Колір | Чорний + світловідбиваюча смуга |
| Вага | 660 грам |
| Навантаження | 95 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Green Compound |
| Номер в каталозі | 11101304 |
| ERTRO | 44-584 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 1,65 дюйма [44 мм]
- Покришки Schwalbe Road Cruiser
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























