x
Вхід
Покришка 27.5X2.80 650B (70-584) Schwalbe G-One Allround Raceguard, Snakeskin, Performance Folding B/B-Sk Hs473 Dc 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-67-67
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.80 650B (70-584) Schwalbe G-One Allround Raceguard, Snakeskin, Performance Folding B/B-Sk Hs473 Dc 67 EPI Ek
Артикул: TIR-67-67 id:(71751)
Артикул: TIR-67-67 id:(71751)
Опис
Schwalbe G-ONE 27.5 дюймів - Якісна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-67-67Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600953
Защита Schwalbe
RaceGuard - это Два слоя нейлонового волокна, которые уложены в разных направлениях плетения в сочетании с каркасом в 67 EPI. Отличная защита от проколов в легких и быстрых шинах.

Характеристики
| Захист Schwalbe | RaceGuard 2 |
| Діаметр | 27.5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2.80 дюймов / 70 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 790 грамм |
| Тиск | до 3.0 атм / 45 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | Dual Compound |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Особливість | Два слоя нейлонового волокна |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,80 дюйма [70 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























