x
Вхід
Покришка 27.5X2.10 650B (54-584) Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk Hs476 Dc 67Ep
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-77-72
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.10 650B (54-584) Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk Hs476 Dc 67Ep
Артикул: TIR-77-72 id:(71714)
Артикул: TIR-77-72 id:(71714)
Опис
Schwalbe SMART SAM 27.5 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-77-72Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101146.01
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Performance 2 |
| Діаметр | 27.5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2.10 дюймов / 54 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 675 грамм |
| Тиск | до 4.0 атм / 55 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | ADDIX |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Высоко качественный каркас без защитного слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Schwalbe Smart Sam
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























