x
Вхід
Покришка 26x2.10 (54-559) Schwalbe TOUGH TOM K-Guard, B/B-SK HS463 SBC 50EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-90-80
Наявність: В наявності
764 грн.
Друга покришка 741 грн
Вартість вказана за другу покришку
Знайшли дешевше?
До порівняння
від 57грн\міс
від 57грн\міс

Покришка 26x2.10 (54-559) Schwalbe TOUGH TOM K-Guard, B/B-SK HS463 SBC 50EPI
Артикул: TIR-90-80 id:(88720)
Артикул: TIR-90-80 id:(88720)
764 грн.
Опис
Велосипедна покришка Schwalbe Tough Tom від кращого німецького бренду з компаундом SBCОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11159159

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Tough Tom |
| Діаметр | 26 дюймів / 559 мм |
| Ширина | 2,1 дюйма / 54 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 650 грам |
| Навантаження | 100 кг |
| Корд | Folding / Кевларовий |
| Електро | - |
| Компаунд | SBC |
| Номер в каталозі | 11159159 |
| ERTRO | 54-559 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Schwalbe Tough Tom
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























