x
Вхід
Покришка 28X1.35 700X35C (35-622) Schwalbe G-One Speed Microskin Tl-Easy Evolutoin Folding B/B-Sk Hs472 Osc 127 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-80-80
Наявність: Продано

Покришка 28X1.35 700X35C (35-622) Schwalbe G-One Speed Microskin Tl-Easy Evolutoin Folding B/B-Sk Hs472 Osc 127 EPI Ek
Артикул: TIR-80-80 id:(71763)
Артикул: TIR-80-80 id:(71763)
Опис
Schwalbe G-ONE 28 дюймів - Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-80-80Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11601054
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy 6 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.35 дюймов / 35 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 450 грамм |
| Тиск | до 5.0 атм / 70 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 127 |
| Компаунд | One Star Triple Compound |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Micro Skin |
| Особливість | Бескамерная технология от Schwalbe |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,35 дюйма [35 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























