x
Вхід
Покришка 16X1.75 (47-305) Schwalbe Mad Mike K-Guard B/B Hs137 SBC, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-O3-277
Наявність: Продано

Покришка 16X1.75 (47-305) Schwalbe Mad Mike K-Guard B/B Hs137 SBC, 50 EPI
Артикул: TIR-O3-277 id:(71641)
Артикул: TIR-O3-277 id:(71641)
Опис
Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-O3-277Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11106400.01
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Захист Schwalbe | K-Guard 3 |
| Діаметр | 16 дюймов / 305 мм |
| Ширина | 1.75 дюймов / 47 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 430 грамм |
| Тиск | до 45 атм / 65 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | SBC |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Особливість | Усиленная нитями Kevlar |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 16 дюймів [305 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Schwalbe Mad Mike
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























