x
Вхід
Покришка 27.5X2.60-650B (65-584) Schwalbe Magic Mary Downhill B/B-Sk Hs447 Addix U-Soft
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-37-40
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.60-650B (65-584) Schwalbe Magic Mary Downhill B/B-Sk Hs447 Addix U-Soft
Артикул: TIR-37-40 id:(71808)
Артикул: TIR-37-40 id:(71808)
Опис
Schwalbe MAGIC MARY 27.5 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-37-40Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100966.01
Защита Schwalbe
DOWNHILL Чрезвычайно долговечные шины. 6 слоев каркаса в центре и 7 слоев на боковине (SnakeSkin, Apex, 4 обычных слоя) делают эти шины почти неповреждаемыми. Шины на проволоке.
Характеристики
| Захист Schwalbe | Downhill - 5 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,6 дюйма / 65 мм |
| Корд | Wired / стальной |
| Компаунд | Addix Ultra Soft |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 1.5-3.2 атм |
| Вага | 1410 грамм |
| EPI | 2x67 |
| Навантаження | 120 кг |
| Артикул Schwalbe | 11100966.01 |
| Особливість | Двойной каркас, защита от "укусов змеи"" |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,60 дюйма [65 мм]
- Покришки Schwalbe Magic MAry
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























