x
Вхід
Покришка 27.5X1.35 650B (35-584) Schwalbe Kojak R-Guard B/B-Sk+Rla Hs385 Spc, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-66-58
Наявність: Продано

Покришка 27.5X1.35 650B (35-584) Schwalbe Kojak R-Guard B/B-Sk+Rla Hs385 Spc, 67 EPI
Артикул: TIR-66-58 id:(78062)
Артикул: TIR-66-58 id:(78062)
Опис
Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-66-58Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100887.02
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

7-мий клас захисту Schwalbe SMARTGUARD
Найвищий рівень захисту покришки забезпечує додаткова вставка з індійського каучуку товщиною 5мм. З таким захистом можна забути про будь-які проколи.

Компаунд ADDIX PERFORMANCE
Дуже міцний та універсальний компаунд у покришках лінійки Schwalbe з високими характеристиками та широким спектром використання.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Kojak |
| Діаметр | 27,5 дюймів / 584 мм |
| Ширина | 1,35 дюйма / 35мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 750 грам |
| Навантаження | 85 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | ADDIX |
| Номер в каталозі | 11100887.02 |
| ERTRO | 35-584 |
| Технології | SmartGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | 7-мий (Найвищий) клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 1,35 дюйма [35 мм]
- Покришки Schwalbe Kojak
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























