x
Вхід
Велосипед 26 Kinetic Profi Рама - 13,5 Білий 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: 18-086
Наявність: Продано

Велосипед 26 Kinetic Profi Рама - 13,5 Білий 2018
Артикул: 18-086 id:(71217)
Артикул: 18-086 id:(71217)
Опис
Велосипед Kinetic Profi - Один из лучших подрастковых велосипедов в категории до 200уе
За эту, относительно небольшую сумму, вы получаете надежный велосипед на алюминиевой раме, дисковыми механическими тормозами и рабочей амортизационной вилкой. Приятным бонусом будет заводская подножка.
Очень удачная модель и однозначно стоит своих денег!
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
| Рама | Алюминиевая, профилированые трубы |
| Вилка | Амортизационная Partner, алюминиевая корона |
| Гальмівна система | Дисковые механические YX, 160 мм |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TZ31, на 3 звезды |
| Задній перемикач | Shimano Tourney TZ-50, на 7 звезд |
| Манетки | Shimano Tourney ST-EF-51 |
| Касета | Трещетка Shimano MF-TZ21, 14-28T, на 7 звезд |
| Шатуни | HDL-311, 42/34/24T, 152 мм |
| Сідло | SD-6680 |
| Ланцюг | KMC С-51 |
| Кермо | Стальной, Fufeng, 25,4 мм, 620 мм |
| Ободи | Алюминиевые двойные HJC DA-17D, 32H |
| Втулки | Anteng 32H |
| Шини | Kends Small Block Eight, 26x1,95 |
- Рік 2018
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Kinetic
- Стать Мужская
- Розмір рами 13-14 [ рост 140-155 ] XS
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний CN 24 - M
72351 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний CN 24 - S
72351 грн.
Велосипед SCOTT RANSOM 930 24 - XL
269001 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 965 синій TW 24 - M
77526 грн.
Велосипед Giant Reign SX фіол Petra Clay L
213400 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 940 чорний 24 - S
98571 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 760 red (CN) - M
32035 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 EQ - S
40907 грн.



















