x
Вхід
Велосипед 24 Kinetic Sniper Рама - 12 чорний 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: 18-133
Наявність: Продано

Велосипед 24 Kinetic Sniper Рама - 12 чорний 2018
Артикул: 18-133 id:(71225)
Артикул: 18-133 id:(71225)
Опис
Детский велосиед Kinetic Sniper на 24-х колесах подойдет на рост от 130 до 150 см. Вес 14,6 кг.
Очень интересная модель подросткового велосипеда на 24-х колесах как по цене, так и по навеске. Велосипед Kinetic Sniper 24 на алюминиевой раме имеет механические дисковые тормоза и трансмиссию Shimano на 21 скорость. Три стильные и яркие расцветки несомненно прийдутся по вкусу юным байкерам!
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 24 дюйма |
| Рама | Алюминиевая, профилированые трубы |
| Вилка | Амортизационная Patner, ход 60 мм |
| Гальмівна система | Дисковые механические Yingxin YX DB01 |
| Передній перемикач | Sunrace, на 3 звезды |
| Задній перемикач | Shimano Tourney TZ-50, на 7 звезд |
| Манетки | Shimano Tourney ST-EF-41 |
| Касета | Трещетка Shimano MF-TZ21, 14-28T, на 7 звезд |
| Шатуни | HDL-311, 42/34/24T, 152 мм |
| Сідло | Fordor |
| Ланцюг | KMC |
| Кермо | Стальной, 660 мм |
| Ободи | Алюминиевые двойные ZM 317, 32H |
| Втулки | U-link, на гайках, 23H |
| Шини | Kends Small Block Eight, 24x1,95 |
- Рік 2018
- Діаметр коліс 24 дюйма
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Kinetic
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Хлопчик
- Вік від 9 років [від 130 см]
- Задня втулка Багатошвидкісна
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед 20 Giant ARX (2025) lime punch
23540 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) mushroom
23540 грн.
Беговел 12 Krook 12 2025 білий
2200 грн.
Велосипед 24 Cannondale QUICK OS 2025 IRD
23980 грн.
Велосипед 16 Apollo NEO Chrome Orange
11440 грн.
Велосипед 24 Giant ARX 24 purple
23320 грн.
Велосипед 26 Pride GLIDER 6.1 2025 сірий
20460 грн.
Велосипед 20 Pride GLIDER 2.2 2025 червоний
17160 грн.
Велосипед SCOTT Contessa 14 (KH) - One Size
13306 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Girl Рожевий
7920 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 20 сірий CN 23
20601 грн.
















