x
Вхід
Велосипед 26" Kinetic Profi 13.5" Червоний металік 2021
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: 21-253
Наявність: Продано

Велосипед 26" Kinetic Profi 13.5" Червоний металік 2021
Артикул: 21-253 id:(87271)
Артикул: 21-253 id:(87271)
Опис
26 Kinetic PROFI- це підлітковий велосипед на 26х колесах з амортизаційною вилкою та дисковими механічними гальмами. Трансмісія 3 х7 на компонентах Shimano початкового рівня
26" Kinetic PROFI
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймів |
| Колір | Чорний / Сірий / Червоний |
| Рама | Алюмінієва, рульова 1.1/8", дропаути 135 мм |
| Вилка | Амортизаційна, Easing ES 245, хід 60 мм |
| Гальмівна система | Дискові механічні, WinZip, ротор 160/160 мм |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TZ500, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY300, на 6/7швидкостей |
| Манетки | Shimano ST-EF500, 3x7 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, MH20 , 32h |
| Втулки | Алюмінієві WZ, 32h |
| Шини | Kenda 26x2.1" |
| Педалі | VP-536 |
| Шатуни | Prowheel, 170 мм, 24-34-42T |
| Каретка | NECO B-910, Картридж, промпідшипник, 68x122,5 мм |
| Ланцюг | KMC Z7, на 7 швидкостей |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-28T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Сталеве, 31,8 мм, 650 мм |
| Гріпси | |
| Винос керма | Алюмінієвий, 31,8 мм, 60 мм |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Kinetic |
| Підседільна труба | Алюмінієвий, 27,2 мм, 350 мм |
| Особливість | 36 місяців офіційної гарантії на раму для першого власника |
- Рік 2021
- Діаметр коліс 26 дюймів
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Kinetic
- Дитина Хлопчик
- Вік від 9 років [від 130 см]
- Рама Алюмінієва
- Задня втулка Багатошвидкісна
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 26" Kinetic Profi 13.5" Червоний металік 2021 в нашому інтернет-магазині:
- Продаємо велосипеди вже 7 років
- Ми офіційні дистриб'ютори Kinetic в Україні
- По Україні безкоштовно відправимо велосипед без передоплати
- По Києву здійснюється безкоштовна доставка велосипеда до під'їзду
- Можливий самовивіз
- Можлива термінова доставка в день замовлення
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда
- Купуючи у нас велосипед Kinetic, отримуєте офіційну гарантію від виробника
Залиште першим відгук на Велосипед 26 Kinetic Profi 13.5 Червоний металік 2021
Товари що користуються попитом
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 RRD
16500 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 14 рожевий KH 25
17249 грн.
Велосипед 24 Cannondale TRAIL OS 2024 MDN
25476 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Girl Блакитний
7920 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) mushroom
25080 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 BPL
16500 грн.
Велосипед 24 Pride GLIDER 4.1 2025 сірий
19360 грн.
Велосипед 12 Giant Animator red blue
6600 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 24 оранжевый KH 25
24642 грн.


















