x
Вхід
Велосипед 29" Leon TN-70 AM Hydraulic lock out HDD 2022 чорний з червоним, розмір - 19
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-LN-29-143
Наявність: Продано
Кешбек 1045 грн 2091 грн
Незгоральні бонуси:
Зробіть у нас покупку та отримайте бонусні гривні на рахунок
Сплачуйте бонусами до 30% вартості наступної покупки
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння

Велосипед 29" Leon TN-70 AM Hydraulic lock out HDD 2022 чорний з червоним, розмір - 19
Артикул: OPS-LN-29-143 id:(87012)
Артикул: OPS-LN-29-143 id:(87012)
Опис
Количество скоростей18 швидкостейДиаметр колеса29 дюймівЦветСірий/ЧорнийРамаАлюмінієва, внутрішня проводкаВилкаАмортизаційна, Suntour XCM, ноги 30 мм, хід 100 мм, блокуванняТормозная системаДискові механічні, Tektro M285, ротор 160/160 ммПередняя перекидкаMicroshift FD-M292, на 2 зіркиЗадняя перекид...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 18 швидкостей |
| Діаметр колеса | 29 дюймів |
| Колір | Сірий/Чорний |
| Рама | Алюмінієва, внутрішня проводка |
| Вилка | Амортизаційна, Suntour XCM, ноги 30 мм, хід 100 мм, блокування |
| Гальмівна система | Дискові механічні, Tektro M285, ротор 160/160 мм |
| Передній перемикач | Microshift FD-M292, на 2 зірки |
| Задній перемикач | Microshift RD-M46L, на 9 швидкостей |
| Манетки | Microshift TS39-29 L2 R9, 2x9 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 32h |
| Втулки | Алюмінієві, на промислових підшипниках ARC MT-001F / ARC MT-001R |
| Шини | CST 29x2.1" |
| Педалі | Зі сталевою протиковзкою рамкою |
| Шатуни | Prowheel RAID-501, 170мм, 22-36Т |
| Каретка | VP-BC73 картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z9, на 9 швидкостей |
| Касета | Microshift CS-H092, 11-36T, на 9 швидкостей |
| Кермо | Алюмінієве, 31,8 мм,740 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Алюмінієвий, 31,8 мм, 50 мм |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Cпортивне YBT-K050 |
| Підседільна труба | Алюмінієва, 31,6 мм, 400 мм |
| Особливість | Вага 15.4кг ; Навантаження до 110кг; 10 років Гарантії на раму |
- Рік 2022
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові гідравлічні
- Виробник Leon
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 19-20 [ 170-185 см ] L
- Матеріал рами Алюміній
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - S
184772 грн.
Велосипед NORCO STORM 5 M27 PURPLE/PINK
19335 грн.
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - M. 29 дюймів
359785 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 yellow (CN) - M
54214 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - XL
54362 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 910 сірий KH 24 - L
62001 грн.





















