x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: 730137001
Наявність: Продано

Велосипед 27.5" Marin BOLINAS RIDGE 1 рама - XS 2021 Gloss Blue/Off-White/Roarange
Артикул: 730137001 id:(79995)
Артикул: 730137001 id:(79995)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Колір | Gloss Blue/Off-White/Roarange |
| Рама | Алюминиевая, Series 1, 27.5”/29" Wheels, Low Standover, 68 мм BB shell, 135 мм Forged Dropouts, Chainstay Mounted Disc Brakes |
| Вилка | Амортизационная, ход - 100 мм, SR Suntour XCE Disc, Preload Adjustment, 46 мм Offset |
| Гальмівна система | Дисковые механические, Power CX7, Shimano Pad Compatible, 160 мм ротор / Power CX7, Shimano Pad Compatible, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | Shimano FD-TX500 |
| Задній перемикач | Shimano Tourney, на 7 скоростей |
| Манетки | Shimano Tourney 3x на 7 скоростей |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые |
| Втулки | Кованый сплав, 6-Bolt Disc, 32H |
| Шини | MTB, 27.5/29x2.25" |
| Педалі | Платформенные, нейлон |
| Шатуни | Алюминиевые, Steel Chainrings, 42/34/24T |
| Каретка | Картридж дискові механічні квадрат |
| Ланцюг | KMC Z51 |
| Касета | SunRace, на 7 скоростей, 11-34T |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, 12 мм Rise, 780 мм Width |
| Гріпси | Marin MTB, Closed End |
| Винос керма | Алюминиевый, Marin, 31.8mm, 45mm |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Сідло | Marin MTB |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 27.2 мм |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2021
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Marin
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 13-14 [ 140-155 см ] XS
- Матеріал рами Алюміній
- Велосипеди Marin Bolinas Ridge
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 27.5" Marin BOLINAS RIDGE 1 рама - XS 2021 Gloss Blue/Off-White/Roarange в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 27.5 Marin BOLINAS RIDGE 1 рама - XS 2021 Gloss Blue/Off-White/Roarange
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - M
23656 грн.
Велосипед 29 Giant Talon 4 (2023) metall M
28600 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий TW 24 - XL
72351 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - M
54214 грн.
Велосипед SCOTT Scale 940 red - M
98325 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 930 синій 24 - S
118926 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синій EU 24 - XXL
56826 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий EU 25 - XL
59143 грн.

























