x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: 732419002
Наявність: Продано

Велосипед 28" Marin SAN RAFAEL DS2 рама - S 2021 Gloss Grey/Blue
Артикул: 732419002 id:(80086)
Артикул: 732419002 id:(80086)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 16 скоростей |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Колір | Gloss Grey/Blue |
| Рама | Алюминиевая, Series 2 Dual Sport |
| Вилка | Амортизационная, ход - 63 мм, SR Suntour NEX Disc HLO, гидравлический локаут, Preload Adjustment |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Tektro HD-M275, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY710 |
| Задній перемикач | Shimano Acera на 8 скоростей |
| Манетки | Shimano Altus 2x на 8 скоростей |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые |
| Втулки | Кованый алюминиевый сплав, Centerlock Disc, 32H |
| Шини | Vee Tire, Rail, 700x40, Wire Bead |
| Педалі | Dual Sport Platform |
| Шатуни | Кованый алюминий Crank, 46/30T, Ring Guard |
| Каретка | Картридж дискові механічні квадрат |
| Ланцюг | KMC Z8 |
| Касета | SunRace, на 8 скоростей, 11-34T |
| Кермо | Алюминиевый, Marin Riser |
| Гріпси | Marin Ergonomic Locking |
| Винос керма | Алюминиевый, Marin, 31.8 мм Clamp |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Сідло | Marin Fitness Plush |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 27.2 мм |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2021
- Діаметр колеса 28
- Тип амортизації Хардтейл, воздушная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Стать Мужская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
- Велосипеди Marin San Rafael
Чому варто придбати Велосипед 28" Marin SAN RAFAEL DS2 рама - S 2021 Gloss Grey/Blue в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 28 Marin SAN RAFAEL DS2 рама - S 2021 Gloss Grey/Blue
Товари що користуються попитом
Велосипед 26 Giant ARX (2025) black
28380 грн.
Велосипед 26 Giant ARX (2025) ocean storm
28380 грн.
Велосипед 20 Pride MINI 8 2024 темно-сірий
15895 грн.
Велосипед 28 Marin Dsx 2 рама - XL 2025 Red
52096 грн.





























