x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-02-74
Наявність: Продано

Велосипед 27.5" Marin BOBCAT TRAIL 3 рама - S 2023 Gloss Bright Blue/Dark Blue/Yellow/Magenta
Артикул: SKD-02-74 id:(80006)
Артикул: SKD-02-74 id:(80006)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 16 скоростей |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Колір | Gloss Bright Blue/Dark Blue/Yellow/Magenta |
| Рама | Алюминиевая, Series 2, 68 мм BB shell, 135 мм Forged Dropouts, внутренняя проводка тросов |
| Вилка | Амортизационная, ход - 120 мм, SR Suntour XCM HLO, гидравлический локаут, 46 мм Offset |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Tektro M275, 180 мм ротор / Tektro M275, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | Altus Double |
| Задній перемикач | Shimano Altus, на 8 скоростей |
| Манетки | Shimano SL-M315 2x на 8 скоростей |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые, 25 мм Inner, Pinned Joint |
| Втулки | Кованый сплав, 6-Bolt Disc, 32H |
| Шини | MTB, 27.5/29x2.25" |
| Педалі | Платформенные, нейлон |
| Шатуни | Алюминиевые, Steel Chainrings, 36/22T |
| Каретка | Картридж дискові механічні квадрат |
| Ланцюг | KMC Z51 |
| Касета | SunRace, на 8 скоростей, 11-34T |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, 12 мм Rise, 780 мм Width |
| Гріпси | Marin MTB, Closed End |
| Винос керма | Алюминиевый, Marin, 31.8 мм Clamp, 45mm |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Сідло | Marin MTB |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 30.9 |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2023
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, воздушная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Стать Мужская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
- Велосипеди Marin Bobcat
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 27.5" Marin BOBCAT TRAIL 3 рама - S 2023 Gloss Bright Blue/Dark Blue/Yellow/Magenta в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 27.5 Marin BOBCAT TRAIL 3 рама - S 2023 Gloss Bright Blue/Dark Blue/Yellow/Magenta
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний TW 24 - M
72351 грн.
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - S. 29 дюймів
359785 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зелений EU 24 - XL
103401 грн.
Велосипед SCOTT Scale 950 (CN) - M
98325 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 сірий TW 24 - S
155151 грн.
Велосипед 29 Giant Talon 4 (2023) metall L
28600 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - L
54362 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 910 чорний TW 24 - M
310401 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - XL
67275 грн.
Велосипед NORCO RANGE C2 L29 BROWN/COPPER
262847 грн.























