x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-41-72
Наявність: Продано

Велосипед 28" Marin DSX 1 рама - L 2023 Grey/Blue
Артикул: SKD-41-72 id:(80169)
Артикул: SKD-41-72 id:(80169)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 11 скоростей |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Колір | Grey/Blue |
| Рама | Алюминиевая, Series 3 DSX, Tapered Head Tube, Relieved BB, внутренняя проводка тросов, Mudguard and Rack Mounts, 142x12 мм Thru-Axle |
| Вилка | Карбоновая, ригидная, 12 мм Thru-Axle, Flat-Mount Disc |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Tektro HD-R280 Flat Mount, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | - |
| Задній перемикач | Shimano Deore на 11 скоростей |
| Манетки | Shimano Deore на 11 скоростей |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые, 21 мм Inner |
| Втулки | Кованый алюминиевый сплав, 142x12mm, 6-Bolt Disc, 32H / Forged Aluminum, 100x15mm, 6-Bolt Disc, 32H |
| Шини | WTB Riddler, 700Cx45mm |
| Педалі | Commute Platform |
| Шатуни | Forged Aluminum, 42T Steel Narrow Wide Chainring |
| Каретка | интегрированная Cartridge |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Касета | Sunrace, на 11 скоростей, 11-51T |
| Кермо | Marin MiniRiser |
| Гріпси | Marin MTB |
| Винос керма | Кованый алюминий, Marin 3D |
| Кермова колонка | FSA No.42 ACB, интегрированная Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Сідло | Marin DSX |
| Підседільна труба | Marin Alloy |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2022
- Діаметр колеса 28
- Тип амортизації Без амортизации
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Стать Мужская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
- Велосипеди Marin DSX
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 28" Marin DSX 1 рама - L 2023 Grey/Blue в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 28 Marin DSX 1 рама - L 2023 Grey/Blue
Товари що користуються попитом
Электровелосипед 20’’ Booster Nimbler 350W
40700 грн.
Велосипед 26 Giant ARX (2025) ocean storm
28380 грн.
Электровелосипед 27,5’’ Booster Racer 350W
31240 грн.






























