x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-47-77
Наявність: Продано

Велосипед 28" Marin LOMBARD 1 рама - 54см 2022 Satin Charcoal/Reflective Black
Артикул: SKD-47-77 id:(80061)
Артикул: SKD-47-77 id:(80061)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 18 скоростей |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Колір | Satin Charcoal/Reflective Black |
| Рама | Алюминиевая, Series 2 Lombard, Relieved Head Tube and BB, внутренняя проводка тросов |
| Вилка | Ригидная, алюминиевая |
| Гальмівна система | Дисковые механические, Tektro Road, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | Shimano Sora |
| Задній перемикач | Shimano Sora на 9 скоростей |
| Манетки | Shimano Sora 2x на 9 скоростей |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые, 25 мм Inner |
| Втулки | Кованый алюминиевый сплав, 6-Bolt Disc, 32H |
| Шини | Vee Tire, G-Sport, 700Cx40mm, Puncture Protection |
| Педалі | - |
| Шатуни | Marin 3D Кованый алюминий, 48/32T Chainrings, Ring Guard |
| Каретка | Картридж дискові механічні квадрат |
| Ланцюг | KMC X9 |
| Касета | Shimano HG-200, 11-34T |
| Кермо | Алюминиевый, с баттингом, Compact 16? Flared Drop |
| Гріпси | Marin Microfiber Tape |
| Винос керма | Кованый алюминий, Marin 3D |
| Кермова колонка | FSA No.8B |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 27.2 мм |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2022
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Marin
- Матеріал рами Алюминий
- Розмір рами 54-55 см [ на рост 171-180 см ]
- Матеріал вилки Алюминий
- Велосипеди Marin Lombard
- Тип Гравійні
Чому варто придбати Велосипед 28" Marin LOMBARD 1 рама - 54см 2022 Satin Charcoal/Reflective Black в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 28 Marin LOMBARD 1 рама - 54см 2022 Satin Charcoal/Reflective Black
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Speedster 30 (CN) - M54
56678 грн.
Велосипед SCOTT Speedster 30 (CN) - S52
56678 грн.
Велосипед SCOTT Speedster Gravel 40 EQ - S52
78857 грн.
Велосипед SCOTT SPEEDSTER 20 синій 25 - XL
73928 грн.




























