x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-81-93
Наявність: Продано

Велосипед 29" Marin TEAM MARIN рама - L 2020 Satin Black/Cyan
Артикул: SKD-81-93 id:(78365)
Артикул: SKD-81-93 id:(78365)
Опис
Количество скоростей
11 скоростей
Диаметр колеса
29 дюймов
Рама
Алюминиевая, Series 3? с двойным баттингом
Вилка
Воздушная, ход 100 мм, RockShox Judy Silver TK, Compression and Rebound Adjustment, Solo Air Spring, 110x15mm Boost Spacing...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 11 скоростей |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая, Series 3? с двойным баттингом |
| Вилка | Воздушная, ход 100 мм, RockShox Judy Silver TK, Compression and Rebound Adjustment, Solo Air Spring, 110x15mm Boost Spacing, Maxle Stealth, 51mm Offset |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Shimano BR-MT400, 160/160 мм |
| Передній перемикач | Отсутствует |
| Задній перемикач | SRAM NX 11-скоростей |
| Манетки | SRAM NX 1x11-скоростей |
| Ободи | Marin Алюминиевые, двойные, 29mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific, Бескамерные |
| Втулки | Алюминиевые, задняя - 148х12 мм, передняя 100х15 мм, 6-Bolt Disc, 32H |
| Шини | Vee Tire Co, Crown Gem 29x2.3", Dual Control Compouint, Wire Bead |
| Педалі | Nylon Platform |
| Шатуни | Marin Алюминиевые 1x11, Hollow Spindle, Steel Narrow-Wide 32T Chainring, BCD 76mm |
| Каретка | Externalинтегрированная на пром дискові механічнішипниках |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Касета | SunRace 11-скоростей, 11-42T |
| Кермо | Marin Mini-Riser, 6061 Алюминиевый с двойным баттингом, 780 мм Width, 4? Up, 9? Back |
| Гріпси | Marin MTN, Closed End |
| Винос керма | Алюминиевый, Marin 3D, 60 мм |
| Кермова колонка | FSA No 57E,интегрированная на пром дискові механічнішипниках, 1 1/8" x 1 1/2” |
| Сідло | Marin Speed Concept |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 30,9 мм |
- Рік 2020
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, воздушная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Стать Мужская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
Чому варто придбати Велосипед 29" Marin TEAM MARIN рама - L 2020 Satin Black/Cyan в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 29 Marin TEAM MARIN рама - L 2020 Satin Black/Cyan
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Aspect 950 orange (CN) - S
38048 грн.
Велосипед NORCO SIGHT A2 SRAM XL29 ORANGE/GREY
152398 грн.
Велосипед 27.5 Merida MATTS 20 (2024) Lime M
22633 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 920 синій KH 24 - S
56826 грн.
Велосипед NORCO RANGE C2 L29 BROWN/COPPER
262847 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 950 сірий EU - M
41301 грн.






















