x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: K40120T6
Наявність: Продано

Велосипед Orbea Katu 20 Etheric-Silver 2020
Артикул: K40120T6 id:(78766)
Артикул: K40120T6 id:(78766)
Опис
Гарантия на Раму - Пожизненная Гарантия на Комплектующие - 24 месяцаСтрана регистрации бренда - ИспанияСтрана-производитель - ПортугалияРазмерная сетка:


Katu - это новая платформа, которая особенно чувствительна к нашему новому способу передвижения по городу, спроектирована для всех, включая совсем новичков, так и продвинутых и даже профессиональных велосипедистов. Практичность, стиль, экологичность и функциональность - это основные опоры этого нового продукта, который представлен в различных электрических и неэлектрических версиях.
Характеристики
| Кількість швидкостей | 8 скоростей |
| Діаметр колеса | 20 дюймов |
| Колір | Etheric-Silver |
| Рама | Алюминиевая |
| Вилка | Ригидная |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Shimano MT200 Hydraulic Disc |
| Передній перемикач | Без переднего переключателя |
| Задній перемикач | Планетарка Shimano Nexus, на 8 скоростей |
| Манетки | Shimano SL-C6000 Nexus 8-Speed |
| Ободи | Алюминиевые двойные, Orbea Web Disc |
| Втулки | Orbea |
| Шини | Kenda 841 20x2.25 Reflex |
| Педалі | VP-615 Black |
| Шатуни | Prowheel PRO-648 48t(170) Chainguard single |
| Ланцюг | KMC Single-скоростей |
| Касета | Shimano Nexus 18t |
| Кермо | Orbea City Riser Alu 660 мм |
| Гріпси | Эргономичные |
| Винос керма | Orbea Alu |
| Кермова колонка | 1-1/8" полу-интегрированная |
| Сідло | Selle Royal Milo Plus DR |
| Підседільна труба | Алюминиевый, 31.6x400 мм Offset 0 |
| Особливість | Пожизненная гарантия на раму |
- Рік 2020
- Діаметр колеса 20
- Тип амортизації Без амортизации
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Orbea
- Стать Мужская
- Розмір рами Универсальный
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 20 Pride MINI 8 2024 темно-сірий
15895 грн.
Велосипед Orbea Carpe 25 20 L White-Red 2020
30749 грн.
Велосипед 27.5 Momentum Vida Charcoal L
29820 грн.
Електровелосипед SCOTT Sub Active eRIDE Men - S
123214 грн.
Електровелосипед SCOTT Sub Active eRIDE Men - M
123214 грн.























