Адаптер насоса MERIDA Adapter/Merida Adapter TM Micro CO2
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: 2274001850
Наявність: В наявності
від 98грн\міс
від 98грн\міс

Артикул: 2274001850 id:(103295)
Універсальний адаптер для CO₂ картриджів
Розроблений для роботи з 16 г CO₂ балончиками й дозволяє швидко накачувати як безкамерні покришки (tubeless), так і стандартні камери – з універсальним виходом під Presta або Schrader вентиль.
Компактний і легкий
З вагою близько 25 г адаптер майже не додає ваги до вашого набору, а його розміри дозволяють взяти його навіть у велику кишеню — зручно для трейлів і велопоходів.
Надійний та простий у використанні
Одна система під'єднання — і ви готові накачувати шину протягом кількох секунд. Захист від займання холодом — балон не викликає обмороження руки, якщо тримати адаптер лише за пластиковий корпус.
Ідеальний для доріг та мандрів
Простий аксесуар для швидкого підкачування при проколах — сумісний з насосами серії TM Micro CO₂, що робить його незамінним у стабільному наборі інструментів велосипедиста.
| Бренд | Merida |
| Модель | TM Micro CO₂ Adapter |
| Артикул | 2274001850 |
| Тип | Адаптер для CO₂ балончиків (16 г) |
| Сумісність | Стандартні 16 г CO₂ картриджі |
| Тип ніпеля | Presta (FV) / Schrader (AV) |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній / пластик |
| Вага | ≈ 25 г |
| Призначення | Швидке накачування tubeless шин та камер |


























