x
Вхід
Покришка 28X1.65 (44-622) Schwalbe Marathon Perf, Greenguard, Twinskin, B/B+RT Hs420 Ec 67 EPI 31B
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-45-31
Наявність: Продано

Покришка 28X1.65 (44-622) Schwalbe Marathon Perf, Greenguard, Twinskin, B/B+RT Hs420 Ec 67 EPI 31B
Артикул: TIR-45-31 id:(80473)
Артикул: TIR-45-31 id:(80473)
Опис
Schwalbe MARATHON 28 дюймів - Якісна покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-45-31Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11159242
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Защита Schwalbe
GreenGuard 3 мм гибкое волокно, сделанное из специальное резины, в котором частично используются переработанные материалы

Компаунд покрышки:
ENDURANCE- компаунд в новой шине Marathon. Максимально долговечен
Линейка качества:
PERFORMANCE - отличное качество для интенсивного использования.
Корд:
Стальной корд - используется в большинстве покрышек. Преимуществом стального корда является цена изделия и его прочность. Стальная проволока делает покрышку более тяжелой, но не растягивается с увеличением давления воздуха в покрышке.
Характеристики
| Захист Schwalbe | GreenGuard - 5 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,65 дюйма / 44 мм |
| Корд | Wired / стальной |
| Компаунд | Endurance |
| Колір | Черный со светоотражающей полосой |
| Тиск | 3,5 - 6,0 атм |
| Вага | 870 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 109кг |
| Артикул Schwalbe | 11159242 |
| Особливість | 3-х миллиметровая защита |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,65 дюйма [44 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























