x
Вхід
Покришка 29X2.10 (54-622) Mitas Ocelot V85 Classic, Чорно-Біла
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-M2-05
Наявність: Продано

Покришка 29X2.10 (54-622) Mitas Ocelot V85 Classic, Чорно-Біла
Артикул: TIR-M2-05 id:(66356)
Артикул: TIR-M2-05 id:(66356)
Опис
Якісна покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-M2-05Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

Конструкция CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: витой тросик (TW)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества, высокое рабочее давление
Густо расположенные шипы образуют цепкий протектор, что обеспечивает лучший контроль над велосипедом на грунтах разной плотности. Двойной ряд боковых грунтозацепов придают стабильности и уверенности в крутых поворотах. Отличный выбор для начинающего MTB райдера.
Характеристики
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,1 дюйма / 54 мм |
| Колір | Черный с белыми полосами по бокам |
| Вага | 950 грамм |
| Тиск | до 3,8 атм. / 380 kPa / 40 psi |
| Навантаження | до 128 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
| Особливість | Basic Compound — качественный компаунд для универсального применения в различных условиях. |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Mitas Ocelot
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























