x
Вхід
Покришка 27Х1.1/4 (32-630) Mitas (Rubena) Hook V69 Classic (Aps)+(Rs), Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-00-05
Наявність: Продано

Покришка 27Х1.1/4 (32-630) Mitas (Rubena) Hook V69 Classic (Aps)+(Rs), Чорна
Артикул: TIR-00-05 id:(70885)
Артикул: TIR-00-05 id:(70885)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-00-05Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

ANTIPUNCTURE (APS) 1 mm + REFLEX (RS) - Защитный антипрокольный слой из специальной резины толщиной 1 мм. Ставится в сочетании со светоотражающей полосой.
Характеристики
| Діаметр | 27 дюймов / 630 мм |
| Ширина | 1,25 дюйма / 32 мм |
| Колір | Черный со светоотражающей полосой |
| Вага | 650 грамм |
| Тиск | до 6,5 атм. |
| Навантаження | до 91 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 29 TPI |
| Особливість | Отличный накат, светоотражающее покрытие |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр
- Нестандартний розмір 27 дюймів [630 мм]
- Ширина 1,25 дюйма [32 мм]
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























