x
Вхід
Покришка 26X2.25 (57-559) Schwalbe Smart Sam Performance, Folding B/B-Sk Hs476 Dc 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-05-04
Наявність: Продано

Покришка 26X2.25 (57-559) Schwalbe Smart Sam Performance, Folding B/B-Sk Hs476 Dc 67 EPI Ek
Артикул: TIR-05-04 id:(70894)
Артикул: TIR-05-04 id:(70894)
Опис
Schwalbe SMART SAM 26 дюймів - Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-05-04Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600917
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 625 грамм |
| Тиск | до 3,7 атм. / 54 psi |
| Навантаження | до 110 кг |
| Корд | Кевларовый |
| EPI | 67 TPI |
| Особливість |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Smart Sam
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























