x
Вхід
Покришка 27.5X2.35 (60-584) Schwalbe Magic Mary Bikepark Hs447 B/B T1 20D2 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-49-30
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.35 (60-584) Schwalbe Magic Mary Bikepark Hs447 B/B T1 20D2 EPI
Артикул: TIR-49-30 id:(70901)
Артикул: TIR-49-30 id:(70901)
Опис
Schwalbe MAGIC MARY 27.5 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-49-30Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100977
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,35 дюйма / 60 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 1475 грамм |
| Тиск | до 3,5 атм. / 50 psi |
| Навантаження | до 115 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 20D2 TPI |
| Особливість |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,35 дюйма [60 мм]
- Покришки Schwalbe Magic MAry
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























