x
Вхід
Покришка 24x1 3/8 (37-540) Schwalbe MARATHON PLUS Perf, SmartGuard, TwinSkin GR/B HS440 2Grip GRC 67EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-49-62
Наявність: Продано

Покришка 24x1 3/8 (37-540) Schwalbe MARATHON PLUS Perf, SmartGuard, TwinSkin GR/B HS440 2Grip GRC 67EPI
Артикул: TIR-49-62 id:(88679)
Артикул: TIR-49-62 id:(88679)
Опис
Велосипедна покришка Schwalbe Marathon Plus від кращого німецького бренду з компаундом GRCОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11281540.01
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

7-мий клас захисту Schwalbe SMARTGUARD
Найвищий рівень захисту покришки забезпечує додаткова вставка з індійського каучуку товщиною 5мм. З таким захистом можна забути про будь-які проколи.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Marathon Plus |
| Діаметр | 24 дюйми / 540 мм |
| Ширина | 1,4 дюйма / 37 мм |
| Колір | Чорна |
| Вага | 780 грам |
| Навантаження | 75 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | GRC |
| Номер в каталозі | 11281540.01 |
| ERTRO | 37-540 |
| Технології | SmartGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | 7-мий (Найвищий) клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Нестандартний розмір 24 дюйма [540 мм]
- Ширина 1,40 дюйма [37 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Рівень захисту Високий
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























