x
Вхід
Покришка 26X4.00 (100-559) Schwalbe Jumbo Jim Evo Hs466 Liteskin Folding B/B-Sk Psc 127 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-70-41
Наявність: Продано

Покришка 26X4.00 (100-559) Schwalbe Jumbo Jim Evo Hs466 Liteskin Folding B/B-Sk Psc 127 EPI Ek
Артикул: TIR-70-41 id:(70897)
Артикул: TIR-70-41 id:(70897)
Опис
Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-70-41Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600714
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 4,00 дюйма / 100 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 990 грамм |
| Тиск | до 2,0 атм. / 30 psi |
| Навантаження | до 120 кг |
| Корд | Folding / Кевларовый |
| EPI | 127 TPI |
| Особливість |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 4,00 дюйма [100 мм]
- Покришки Schwalbe Jumbo Jim
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























