x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Tough Tom K-Guard Hs411 B/B-Sk SBC
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-98-34
Наявність: Продано

Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Tough Tom K-Guard Hs411 B/B-Sk SBC
Артикул: TIR-98-34 id:(70908)
Артикул: TIR-98-34 id:(70908)
Опис
Schwalbe TOUGH TOM 29 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-98-34Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101026.01
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 795 грамм |
| Тиск | до 3,7 атм. / 54 psi |
| Навантаження | до 120 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 50 TPI |
| Особливість |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Tough Tom
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























