x
Вхід
Велосипед 20" Merida MATTS J.20 (2023) Purple
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: A62211A 02038
Наявність: Продано

Велосипед 20" Merida MATTS J.20 (2023) Purple
Артикул: A62211A 02038 id:(87850)
Артикул: A62211A 02038 id:(87850)
Опис
Количество скоростей
7 швидкостей
Диаметр колеса
20 дюймів
Цвет
Orange/Blue/Purple
Рама
Алюмінієва
Вилка
Амортизаційна, XCT-JR P; Custom coil; 40 STR
Тормозная система
Дискові гідравлічні, Power DS100, ро...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Діаметр колеса | 20 дюймів |
| Колір | Orange/Blue/Purple |
| Рама | Алюмінієва |
| Вилка | Амортизаційна, XCT-JR P; Custom coil; 40 STR |
| Гальмівна система | Дискові гідравлічні, Power DS100, ротор 160/140 мм |
| Передній перемикач | - |
| Задній перемикач | Shimano Altus M310, на 7 швидкостей |
| Манетки | Shimano Altus SL-M315, 1x7 |
| Ободи | Алюмінієві |
| Втулки | Алюмінієві, Joytech 100x9 20H; Joytech 135x9, 24H |
| Шини | Kenda Small Block 8, 20x1.95" |
| Педалі | Marwi SP-202 |
| Шатуни | Алюмінієві |
| Каретка | Картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC NS8, на 8 швидкостей |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-34T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Алюмінієве |
| Винос керма | Алюмінієвий, 31,8 мм, 60 мм |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-34T, на 7 швидкостей |
| Сідло | Merida Comp JR |
| Підседільна труба | Алюмінієва |
| Особливість | Пожиттєва гарантія на раму |
- Рік 2023
- Діаметр коліс 20 дюймів
- Тип амортизації Без амортизації
- Тип гальм Дискові гідравлічні
- Виробник Merida
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Дівчинка
- Вік від 5 до 9 років [115 - 135 см]
- Рама Алюмінієва
- Задня втулка Багатошвидкісна
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 20" Merida MATTS J.20 (2023) Purple в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми є офіційним дистриб'ютором MERIDA в Україні
- На всі велосипеди MERIDA йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 12 років
Відгуки покупців про Велосипед 20 Merida MATTS J.20 (2023) Purple (2)
Людмила, 30 грудня 2025 р..
Дитячий MATTS J.20 - відмінний вибір! Дитина в захваті, якість на рівні.
Григорий, 25 листопада 2025 р..
Детский MATTS J.20 - отличный выбор! Ребенок в восторге, качество на уровне.
Товари що користуються попитом
Велосипед 26 Cyclone RX рама -S Синій 2025
22440 грн.
Велосипед 24 Cannondale QUICK OS 2025 IRD
23980 грн.
Біговел DRAG 12 Kick синій
3362 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 14 рожевий CN
18038 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Girl Рожевий
7920 грн.
Велосипед 26 Cyclone RX рама -S Зелений 2025
22440 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) phoenix fire
23540 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) cobalt
25080 грн.
Біговел CRUZEE фіолетовий. 12″ дюймів
6407 грн.
Беговел 12 Krook 12 2025 білий
2200 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) metallic green
23540 грн.
Велосипед 24 Cannondale TRAIL OS 2024 MDN
25476 грн.















