x
Вход
Доставка
Курьером по Киеву Доставим в понедельник Бесплатно
Новой почтой Отправим в понедельник Бесплатно
Курьером по Киеву Доставим в понедельник Бесплатно
Новой почтой Отправим в понедельник Бесплатно
Оплата
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
Гарантия
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Артикул: S33407SS
Наличие: Продано

Велосипед ORBEA RISE LT H20 L Bumblebee Yellow-Black (Matt)
Артикул: S33407SS id:(101024)
Артикул: S33407SS id:(101024)
Описание
Кількість швидкостей
12 швидкостей
Діаметр колеса
29" дюймів
Колір
Bumblebee Yellow-Black (Matt) — матовий жовто-чорний
Рама
Orbea Rise LT Hydro 2025, алюмінієва, хід задньої підвіски 150 мм, сумісна з колесами ...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 12 швидкостей |
| Діаметр колеса | 29" дюймів |
| Колір | Bumblebee Yellow-Black (Matt) — матовий жовто-чорний |
| Рама | Orbea Rise LT Hydro 2025, алюмінієва, хід задньої підвіски 150 мм, сумісна з колесами 29", задня вісь Boost 12x148 мм |
| Вилка | Fox 36 Float AWL HD Sport 160, повітряна, з блокуванням, ось QR15x110 мм |
| Гальмівна система | Гідравлічні дискові, Shimano MT420, 4-поршневі, Ротори Galfer Wave — 203 мм |
| Передній перемикач | - |
| Задній перемикач | Shimano SLX M7100 SGS Shadow Plus, 12-швидкісний |
| Манетки | Shimano Deore M6100 I-Spec EV, (1x12) |
| Ободи | Алюмінієві, Race Face AR 30c Tubeless Ready |
| Втулки | Касетні |
| Шини | Передня: Maxxis Assegai 29×2.5", 60 TPI, 3C MaxxGrip, EXO+, TR, Задня: Maxxis Minion DHR II 29×2.4", 120 TPI, 3C MaxxTerra, EXO+, TR |
| Педалі | - |
| Шатуни | Shimano Steps EM600 з зіркою ethirteen Helix Core espec Direct Mount 32T, чейнлайн 55 мм |
| Каретка | Інтегрована з мотором Shimano EP600 RS Gen2 MC |
| Ланцюг | Shimano CN-M6100 |
| Касета | Shimano CS-M7100, 10-51T, 12-швидкісна |
| Кермо | Алюмінієве, OC Mountain Control MC31, підйом 20 мм, ширина 800 мм |
| Гріпси | OC Lock On |
| Винос керма | Алюмінієвий, OC Mountain Control MC20, кут 0°, довжина 40 мм (L) |
| Кермова колонка | Алюмінієва, 1-1/2", з чорним оксидованим підшипником |
| Сідло | Fizik Terra Ridon X5, ширина 145 мм |
| Підседільна труба | OC Mountain Control MC22, дроппер, діаметр 31.6 мм, хід 170 мм (L) |
| Особливість | Мотор: Shimano EP600 RS Gen2 MC, 250 Вт, Батарея: Orbea Internal 630Wh, літій-іонна, Гарантія пожиттєва на раму |
- Год 2025
- Диаметр колеса 29
- Тип амортизации Двухподвес, воздушная вилка
- Тип тормозов Дисковые гидравлические
- Производитель Orbea
- Пол Мужская [унисекс]
- Размер рамы 19-20 [170-185 см] L
- Материал рамы Алюминий
- Наличие На складе
Товары, пользующиеся спросом
Велосипед 27,5 Cyclone LLX 17” желтый 2024
25740 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 yellow (CN) - XXL
54214 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зеленый EU 24 - M
103401 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 910-L
59537 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - M
85412 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синий EU 24 - L
56826 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 30 (CH) - XL
36225 грн.
Велосипед NORCO STORM 5 XL29 ORANGE/CHARCOAL
19335 грн.




















