x
Вход
Монетка RockShox - POPLOC LEFT ADJUSTABLE 17mm CABLE PULL (NOT COMPATIBLE WITH 2013+ MOCO RL) - RL (PRE-2013) & TK DAMPERS
Доставка
Курьером по Киеву Доставим сегодня Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим сегодня Бесплатно від 3000 грн
Курьером по Киеву Доставим сегодня Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим сегодня Бесплатно від 3000 грн
Оплата
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
Гарантия
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Артикул: 11.4308.849.000
Наличие: Продано

Монетка RockShox - POPLOC LEFT ADJUSTABLE 17mm CABLE PULL (NOT COMPATIBLE WITH 2013+ MOCO RL) - RL (PRE-2013) & TK DAMPERS
Артикул: 11.4308.849.000 id:(102568)
Артикул: 11.4308.849.000 id:(102568)
Описание
Бренд
RockShox
Модель
POPLOC Left Adjustable 17mm
Артикул
11.4308.849.000
Тип
Манетка дистанційного блокування з регулюванням троса
Хід троса
17 мм
Сторона встановлення
Ліва
Призначення
Дл...
Характеристики
| Бренд | RockShox |
| Модель | POPLOC Left Adjustable 17mm |
| Артикул | 11.4308.849.000 |
| Тип | Манетка дистанційного блокування з регулюванням троса |
| Хід троса | 17 мм |
| Сторона встановлення | Ліва |
| Призначення | Для вилок RockShox з демпферами TK, RL (до 2013 року) |
| Сумісність | TurnKey, RL (до 2013), не сумісна з Motion Control RL (2013+) |
| Тип приводу | Механічний (тросовий) |
| Сумісність з кермом | Ø22.2 мм (стандартне MTB кермо) |
| Регулювання | Вбудований barrel adjuster для троса |
| Фіксація | Одне фіксоване положення (блок / розблок) |
| Комплектація | Манетка, трос, оболонка, регулювальник натягу, кріплення |
| Матеріал | Полімер з металевими вставками |
| Вага | ~65 г (з тросом) |
| Особливості | Вбудоване регулювання троса, зручна фіксація, розширена сумісність зі старими демпферами |
| Країна | США |
- Бренд RockShox
- Тип запчасти Картридж демпфера
- [RU]Заголовок свойства: Запчасть Універсальна
Товары, пользующиеся спросом



























