x
Вход
Доставка
Курьером по Киеву Доставим завтра Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим завтра Бесплатно від 3000 грн
Курьером по Киеву Доставим завтра Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим завтра Бесплатно від 3000 грн
Оплата
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
Гарантия
Пожизненная на раму | 12 мес на компоненты | Обмен/возврат в течении 14 дней
Пожизненная на раму | 12 мес на компоненты | Обмен/возврат в течении 14 дней
Артикул: A62211A 00809
Наличие: Продано

Велосипед 29" Merida BIG.NINE 60-2X (2023) рама - S 14.5 Matt anthracite
Артикул: A62211A 00809 id:(87595)
Артикул: A62211A 00809 id:(87595)
Описание
Кількість швидкостей
20 (2x10)
Діаметр колеса
29"
Колір
Matt anthracite
Рама
Merida BIG.NINE 60-2X, розмір S 14.5", алюміній
Вилка
SR Suntour XCR RL, 100 мм хід, блокування на кермі
Гальмівна систем...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 20 (2x10) |
| Діаметр колеса | 29" |
| Колір | Matt anthracite |
| Рама | Merida BIG.NINE 60-2X, розмір S 14.5", алюміній |
| Вилка | SR Suntour XCR RL, 100 мм хід, блокування на кермі |
| Гальмівна система | Гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 |
| Передній перемикач | Shimano Altus M2000 |
| Задній перемикач | Shimano Deore M5120 |
| Манетки | Shimano Altus M2010, 2x10 швидкостей |
| Ободи | Merida Comp CC, алюмінієві, подвійні стінки |
| Втулки | Передня - Merida, задня - Merida |
| Шини | Maxxis Ikon 29x2.2, безкамерні |
| Педалі | Пластикові платформні педалі |
| Шатуни | Merida Comp CC, 36/22 зубців |
| Каретка | Картридж, сумісна з шатуном Merida |
| Ланцюг | Shimano HG50, 10 швидкостей |
| Касета | Shimano Deore, 11-42T, 10 швидкостей |
| Кермо | Merida Expert CC, алюмінієве, ширина 740 мм |
| Гріпси | Merida Expert, анатомічні |
| Винос керма | Merida Expert CC, алюмінієвий, довжина 70 мм |
| Кермова колонка | Розмір 1.5", інтегрована |
| Сідло | Merida Sport Comfort |
| Підседільна труба | Aluminium, діаметр 31.6 мм |
| Особливість | Легка алюмінієва рама, якісна амортизаційна вилка, гідравлічні гальма, оптимальна геометрія для крос-кантрі |
- Год 2023
- Диаметр колеса 29
- Тип амортизации Хардтейл, пружинная вилка
- Тип тормозов Дисковые гидравлические
- Производитель Merida
- Пол Мужская [унисекс]
- Размер рамы 15-16 [150-165 см] S
- Материал рамы Алюминий
- Наличие На складе
- Велосипеды Merida Big Nine
Почему стоит купить Велосипед 29" Merida BIG.NINE 60-2X (2023) рама - S 14.5 Matt anthracite в нашем интернет-магазине:
- Продаем велосипеды уже 7 лет
- Мы официальные дистрибьюторы Kinetic в Украине
- По Украине бесплатно отправим велосипед без предоплаты
- По Киеву осуществляется бесплатная доставка велосипеда к подъезду
- Возможный самовывоз
- Возможна срочная доставка в день заказа
- Сборка и настройка уже входит в стоимость велосипеда
- Покупая у нас велосипед Kinetic, получаете официальную гарантию от производителя
Отзывы покупателей о Велосипед 29 Merida BIG.NINE 60-2X (2023) рама - S 14.5 Matt anthracite (11)
Юлія, 18 октября 2025 г..
BIG.NINE у червоному кольорі - просто вогонь! Відмінні характеристики.
Станислав, 12 сентября 2025 г..
BIG.NINE в красном цвете - просто огонь! Отличные характеристики.
Марія, 15 июня 2025 г..
BIG.NINE 60 - відмінне співвідношення ціни та якості. Рекомендую!
Сергей, 10 мая 2025 г..
BIG.NINE 60 - отличное соотношение цены и качества. Рекомендую!
Ілля, 6 февраля 2025 г..
Версія 60-2X сподобалась. Для любительського рівня — саме те. Рама акуратна, перемикачі працюють чітко, гальма теж без проблем. У Крути дали знижку за оплату карткою. Єдине, гума ковзає на мокрій плитці, але то питання заміни. Загалом, за свої гроші хороший вибір.
Товары, пользующиеся спросом
Велосипед 27.5 Giant Talon 5 Metallic Navy S
26400 грн.
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - M. 29 дюймов
359785 грн.
Велосипед SCOTT GENIUS 920 (TW) 23 - M
248991 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 740 granite (CN) - XL
41400 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 red (CN) - L
62100 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синий EU 24 - S
56826 грн.






















