x
Вхід
Велосипед 20 Pride Johnny чорний/Голубий/салатовий Мат 2019
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-91-41
Наявність: Продано

Велосипед 20 Pride Johnny чорний/Голубий/салатовий Мат 2019
Артикул: SKD-91-41 id:(68985)
Артикул: SKD-91-41 id:(68985)
Опис
6-ти скоростной велосипед на трансмиссии Shimano. Рулевая колонка A-head, прочная алюминиевая рама
Качественный детский велосипед Pride Johnyy 2017 года получил новую расцветку. Алюминиевая рама на 20-х колесах
Характеристики
| Вага | 11 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-голубой матовый |
| Рама | Алюминиевая Pride облегченная |
| Вилка | Сталева Pride Hi-Ten |
| Передній перемикач | Без переднего переключателя |
| Задній перемикач | Shimano FT-35D,на 6-ть скоростей |
| Манетки | Shimano SL-RS36, на 6-ть скоростей |
| Гальмівна система | Передний Promax TX-107 / Задний Promax TX-107 |
| Ланцюг | KMC Z410A |
| Шатуни | Prowheel 36T Длинной -140 мм |
| Співвідношення передач | 1х6 швидкість |
| Кермо | Стальной Pride, Ширина=560мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные |
| Ободи | Алюминиевые двойные |
| Шини | Innova полуслик, 20х2,2 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный ниппель |
| Сідло | Cionlly CL-901, дискові механічніседел - 250 мм |
| Кількість швидкостей | 6 швидкість |
| Діаметр колеса | 20 дюймов |
| Педалі | Пластиковые, ударопрочные Feimin FP-855 |
- Рік 2019
- Діаметр коліс 20 дюймов
- Тип амортизації Без амортизации
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Дитина Мальчик
- Вік от 5 до 8 лет [115 - 135 см]
- Рама Алюминиевая
- Задня втулка Многоскоростная
Товари що користуються попитом
Велосипед 16 Cannondale TRAIL SS OS 2025 ELB
15840 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 14 рожевий KH 25
17249 грн.
Велосипед 26 Pride GLIDER 6.1 2025 сірий
20460 грн.
Біговел 12 Krook 12 2025 блакитний
2200 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) soap suds
23540 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) mushroom
25080 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 20 RIGID синій 24
23705 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL OS 2025 VLT
21340 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) metallic green
25080 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) cobalt
23540 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) phoenix fire
23540 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 20 сірий CN 23
20601 грн.















